Obchodní podmínky

 

 

Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky upravují obchodní vztah mezi provozovatelem stránek e-Sáčky.cz a kupujícím prostřednictvím elektronického obchodu. Právní vztahy se řídí příslušnými ustanoveními občanského a obchodního zákoníku.

 

Proč nakupovat u nás?

1) Trvalé nízké ceny
2) Neúčtujeme dopravné od 499,- Kč při platbě dopředu
3) Pohodlné nakupování z domova
4) Vlastní skladové prostory a kamenná prodejna
5) Vysoká kvalita výrobků
6) Podpora zaměstnanosti zdravotně postižených v chráněných dílnách

 

Objednávky

Objednávky vytvořené v internetovém obchodě e-Sáčky.cz jsou závazné. Objednáním zákazník stvrzuje, že zákazník s objednávkou souhlasí a v případě nejasností nebo dotazů kontaktuje provozovatele internetového obchodu. Prodávající si vyhrazuje zrušit objednávku v případě, že kupující zadá chybné kontaktní údaje, že zboží je nedostupné nebo v případě nemožné komunikace se zákazníkem. Veškeré ceny v internetovém obchodě e-Sáčky.cz jsou uvedeny s DPH a v prodejních cenách jsou zahrnuty veškeré další poplatky (autorizační a recyklační atd.). Jako BONUS při objenávce za 550,- a více hradíme poštovné za zákazníky, ale v případě vrácení zboží (vyjma zaslání nepoužitelného zboží) budeme od odběratele požadovat skutečné náklady na dopravu zboží.

 

Neúčtujeme poštovné!

Při objednání zboží nad 499,- Kč a platby předem máte doručení službou GLS ZDARMA !!!

 

Dodací podmínky

Objednávky vyřizujeme v nejkratším možném termínu, obvykle dva až pět pracovních dnů. O veškerých změnách objednávky budete informováni emailem. Vyřízením objednávky se považuje dodání zboží na uvedenou adresu. Každá zásilka obsahuje doklad o koupi zboží. Internetový obchod e-sacky.cz je určen jen pro zákazníky s dodací adresou v České republice. Pro zákazníky ze Slovenska jsme vytvořili eobchod e-vrecka.sk

 

Náklady na dopravu


Před ukončením objednávky si můžete vybrat pro vás nejlepší způsob dopravy a možnost úhrady.

Ceny jsou s DPH

POŠTOVNÉ U OBJEDNAVKY DO 498,- Zásilkovna
GLS
platba předem 85,-
75,-
dobírka 129,-
119,-

 

POŠTOVNÉ U OBJEDNAVKY NAD 499,- Zásilkovna
GLS
platba předem
39,-
0,-
dobírka 139,-
119,-

Při objednávce nad 1199,- všechny dopravy zdarma

 

 

 

Odstoupení od smlouvy

Zákazník má právo stornovat objednávku kdykoli před expedicí zboží bez jakéhokoli postihu. Při bezdůvodném nepřevzetí zboží budeme požadovat uhrazení vzniklých nákladů.

 

Vrácení zboží

V souladu se zákonem č. 367/2000 má zákazník právo odstoupit od smlouvy, čili vrátit zboží do 14 dnů od jeho převzetí. Pro vrácení zboží musí zákazník dodržet tyto podmínky:

  1. doručit zboží na adresu provozovny: e-Sáčky.cz, 1. máje 206, 739 61 Třinec, spolu s:  
    • s přiloženým písemným odstoupením od smlouvy
    • kopií faktury
    • číslo bankovního účtu pro zaslání platby
  2. Na základě těchto dokladů bude zákazníkovi zaslán emailem dobropis a po jeho potvrzení a zaslání zpět bude platba vrácena zpět zákazníkovi.
  3. Pro vrácení plné částky musí být zboží kompletní, může být rozbalené.
  4. V případě nedodržení těchto podmínek, nemůže dodavatel odstoupení od smlouvy do 14 dnů akceptovat.Reklamace

Reklamace na zboží v záruční době vyřizuje dodavatel neprodleně nejpozději do 30 dnů od jejího uplatnění. Vzhledem k velkému množství druhů vysavačů a různých typů sáčků, vyřizuje dodavatel reklamaci vždy individuálně dle potřeb kupujícího. Před uplatněním reklamace vždy kontaktujte prodejce nejlépe na emailovou adresu: info@e-sacky.cz nebo na tel. čísle: 777 467 677.

 

Ochrana osobních údajů

Respektujeme vaše soukromí. Osobní informace na objednávkovém formuláři slouží výhradně pro vyřízení objednávky a tato data se neposkytují žádným třetím osobám a řídí se ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. Nakupováním v internetovém obchodě e-Sáčky.cz, souhlasíte s používáním informací o vás a vašich nákupech. Prodávající si vyhrazuje právo změny obchodních podmínek, které zveřejní na těchto internetových stránkách a to výhradně pro zkvalitnění služeb zákazníkem.